Silkhaus Vacation Homes Charming 1Bdr In Canal Front Tower

  • 93 m²
  • 1 sypialnia
  • 2 łazienki

Ulokowany w dzielnicy Al Safa w Dubaju 1-pokojowy apartament Silkhaus Vacation Homes Charming 1Bdr In Canal Front Tower Dubaj oferuje zakwaterowanie 2 km od takich atrakcji kulturalnych, jak Fontanny Dubaju. Apartament o powierzchni 93 m² oferuje lodowisko, idealne dla gości lubiących aktywny wypoczynek.

W tym apartamencie jest 2 lazienki. Dostępne są również suszarka.

Co więcej, ten apartament zapewnia gościom dostęp do centrum fitness, co jeszcze bardziej zwiększa ich wrażenia.

Obiekt jest wyposażony w kuchnię dla tych, którzy chcą zadbać o siebie.

Burdż Chalifa jest w 2,1 km, a Park Box leży w odległości 10 min drogi samochodem od tego apartamentu. Park Safa znajduje się w zasięgu ręki od obiektu. Apartament Silkhaus Vacation Homes Charming 1Bdr In Canal Front Tower jest usytuowany 25 min pieszo od dworca kolejowego Stacja Business Bay.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Silkhaus Vacation Homes Charming 1Bdr In Canal Front Tower Dubaj
Chic 2Br Urban Escape In Aykon City, Business Bay, Dubai
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Chic 2Br Urban Escape In Aykon City, Business Bay, Dubai

573 m od nieruchomości
Elite 2 Bedroom Aykon Getaway In Business Bay
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Elite 2 Bedroom Aykon Getaway In Business Bay

574 m od nieruchomości
USD 250 USD 225
za noc
Premium 2Br City Panorama
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Premium 2Br City Panorama

574 m od nieruchomości
USD 166 USD 149
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Dubai Creek SPB
    14 km

    Stacje kolejowe

    Stacja Business Bay
    2,8 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Darmowe Wi-Fi w miejscach publicznych

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Atrakcje

    • Centrum fitness

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Sejf depozytowy

    W kuchni

    • Czajnik
    • Suszarka do naczyń
    • Przybory kuchenne

    Odpoczynek

    • Basen zewnętrzny

    Dla gości niepełnosprawnych

    • Pokoje lub wyposażenie dla niepełnosprawnych
    • Obiekt przystosowany dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Patio
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda
    • Czujniki dymu

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 10:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy apartament Silkhaus Vacation Homes Charming 1Bdr In Canal Front Tower akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Silkhaus Vacation Homes Charming 1Bdr In Canal Front Tower nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie Silkhaus Vacation Homes Charming 1Bdr In Canal Front Tower jest kuchnia?
      W apartamencie Silkhaus Vacation Homes Charming 1Bdr In Canal Front Tower goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w ekspres do kawy/herbaty, piekarnik i zmywarkę do naczyń.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Dubai Creek SPB
    14 km

    Stacje kolejowe

    Stacja Business Bay
    2,8 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Silkhaus Vacation Homes Charming 1Bdr In Canal Front Tower Dubaj

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij